Neplaťte viac ako je nutné. Máte predsa na výber.

Porovnávacia kalkulačka vám nájde to najlacnejšie PZP pre vaše vozidlo.

Vypočítat cenu PZP
žena auto

Dokonalý servis: PZP online

Čas sú peniaze a v dnešnej dobe to platí dvojnásobne. Žijeme v hektickej dobe, a preto sa každému hodí, ak navštevovanie úradov, poisťovní a iných inštitúcií vie vybaviť čo najrýchlejšie. Preto je možnosť využitia sprostredkovateľských služieb čoraz viac využívaná. Najmä pri povinnom zmluvnom poistení.

Kalkulačka PZP online je určená práve pre tých, ktorí si cenia svoj čas a chcú si ho ušetriť. Tento online nástroj vám umožní jednoducho, pohodlne a hlavne rýchlo vybrať poistenie šité na mieru! Povinnosti uzatvoriť PZP sa nevyhnete, no môžete si túto povinnosť spríjemniť a zľahčiť (dokonca aj finančne) prostredníctvom PZP online – je len na vás, pre akú poisťovňu sa rozhodnete!

PZP a poisťovne: ktorú si vybrať?

Ak chcete získať to najvýhodnejšie PZP a ušetriť, určite využite ponuku porovnávacej kalkulačky. Nie je nič jednoduchšie a rýchlejšie. Keďže kalkulačka pre PZP online obsahuje aktuálne informácie a využíva ich v prospech klienta, vždy mu vyberie tú najperspektívnejšiu ponuku poistky, ktorá zahŕňa všetky dostupné bonusy a zľavy.

Potrebujete poradiť? Obráťte sa na nás!

Spoločnosť Netfinancie, ktorá prevádzkuje kalkulačku na povinné zmluvné poistenie, je nezávislým poisťovacím agentom – zástupcom slovenských poisťovní, a preto jej pracovníci dokonale ovládajú všetky poistné produkty, ako aj administratívne postupy jednotlivých poisťovateľov a so všetkým vám pomôžu.

Spolupráca uzatvorením zmluvy nekončí!

Vypočítaním najvýhodnejšieho poistného v rámci PZP online či iného poistenia však služby pre vás nekončia. Samozrejmosťou je aj následná starostlivosť o klientov počas trvania zmluvného vzťahu a pomoc v prípade nehody, či inej poistnej udalosti.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok, problémov alebo nejasností týkajúcich sa PZP online, ale aj zmeny poisťovne či prihlásenia vozidla do evidencie, sa kedykoľvek môžete obrátiť e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom služby Skype na skúsených pracovníkov klientskeho centra.

So spoločnosťou Netfinancie sa rovnako môžete dohodnúť aj na dlhodobej starostlivosti o vaše zmluvy, čím sa zbavíte starostí s každoročným hľadaním a vybavovaním najvýhodnejšieho poistenia.

Informácie online

Okrem informácií o poisťovniach a ich produktoch nájdete na stránkach spoločnosti Netfinancie.sk aj praktické a aktuálne informácie o výpovedi zmluvy, vzory potrebných formulárov a tlačív, najčastejšie kladené otázky, kontakty na nahlasovanie poistných udalostí poisťovniam a na ich asistenčné služby.

Okrem kalkulačky na PZP online nájdete na stránke spoločnosti aj porovnávacie kalkulačky havarijného poistenia a cestovného poistenia.

Využitím možnosti, ktoré kalkulačky napríklad na PZP online ponúkajú, tak šetríte svoj čas a peniaze!
Namiesto starostí s poistením sa tak môžete venovať tomu, čo považujete za dôležité.