Dokonalý servis: PZP online

Čas sú peniaze! V dnešnej dobe to platí dvojnásobne. Hektická doba nám často nedovoľuje robiť ani to, čo by sme chceli a už vôbec nie to, čo nechceme. Navštevovanie úradov, poisťovní a iných inštitúcií baví azda málokoho. Preto je možnosť využitia sprostredkovateľských služieb čoraz viac využívaná. Najmä PZP online.

Kalkulačka PZP online je určená práve pre tých, ktorí si cenia svoj čas a chcú si ho ušetriť. Tento online nástroj Vám umožní jednoducho, pohodlne a hlavne rýchlo vybrať poistenie šité na mieru! Povinnosti (uzatvoriť PZP) sa nevyhnete, no môžete si túto povinnosť spríjemniť a zľahčiť (dokonca aj finančne) prostredníctvom PZP online – je len na Vás, pre akú poisťovňu sa rozhodnete!

PZP a poisťovne: ktorú si vybrať?

Ak chcete získať to najvýhodnejšie PZP a ušetriť, určite využite ponuku porovnávacej kalkulačky. Nie je nič jednoduchšie a rýchlejšie. Keďže kalkulačka pre PZP online obsahuje aktuálne informácie a využíva ich v prospech klienta, vždy mu vyberie tú najperspektívnejšiu ponuku poistky, ktorá zahŕňa všetky dostupné bonusy a zľavy.

Potrebujete poradiť? Obráťte sa na nás!

Spoločnosť Netfinancie, prevádzkujúca kalkulačku na povinné zmluvné poistenie je poisťovacím agentom - zástupcom slovenských poisťovní, a preto jej pracovníci ovládajú dokonale všetky poistné produkty, ako aj administratívne postupy jednotlivých poisťovateľov a vo všetkom Vám pomôžu. Rovnako ako aj pri jedinečnej službe PZP online!

Spolupráca s Vami uzatvorením zmluvy nekončí!

Vypočítaním najvýhodnejšieho poistného v rámci PZP online či iného poistenia však služby pre Vás nekončia. Samozrejmosťou je aj následná starostlivosť o klientov počas trvania zmluvného vzťahu a pomoc v prípade nehody, poistnej udalosti.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok, problémov alebo nejasností týkajúcich sa aj napríklad PZP online, ale aj zmeny poisťovne či prihlásenia vozidla do evidencie, sa kedykoľvek môžete obrátiť e- mailom, telefonicky alebo prostredníctvom programu Skype na skúsených pracovníkov klientskeho centra.

So spoločnosťou Netfinancie sa rovnako môžete dohodnúť aj na dlhodobej starostlivosti o Vaše zmluvy, čím sa zbavíte starostí s každoročným hľadaním a vybavovaním najvýhodnejšieho poistenia.

Informácie online

Okrem informácií o poisťovniach a ich produktoch nájdete na stránkach spoločnosti Netfinancie.sk aj informácie o výpovedi zmluvy, vzory potrebných formulárov a tlačív, najčastejšie kladené otázky, vyhľadanie poisťovateľa vozidla na SKP, kontakty na nahlasovanie poistných udalostí poisťovniam a na ich asistenčné služby.

Okrem kalkulačky na PZP online nájdete na stránke spoločnosti porovnávacie kalkulačky havarijného poistenia a cestovného poistenia.

Využitím možnosti, ktoré kalkulačky napríklad na PZP online ponúkajú, tak šetríte svoj čas a peniaze!
Namiesto starostí s poistením sa tak môžete venovať tomu, čo považujete za dôležité.

2011 - 2018 © kalkulackapzp.sk